SeoKings.sk - optimalizácia pre vyhľadávače

Dostaneme Vaše www stránky i e-shopy na predné miesta v internetových vyhľadávačoch

PPC kampane

On-line reklama, ktorá sa Vám vyplatí!

Hľadáte tú účinnú reklamu na poli Internetu, ktorej príprava trvá skutočne len pár hodín? Máme pre Vás skvelý tip. PPC je skratkou anglického pomenovania Pay Per Click. Ide o formu internetového marketingu, ktorá sa zameriava na propagáciu a zviditeľnenie webových stránok. PPC (platba za klik) znamená, že neplatíze za to, koľko krát sa Vaša reklama niekomu zobrazí, ale platíte až za skutočného návštevníka (ktorý na reklamu klikne) - potenciálneho zákazníka. Plaťte len za tú reklamu, ktorá sa Vám vyplatí.

Výhody PPC

Tiež si myslíte, že sa Vám to vyplatí? Sme totho istého názoru. Vďaka SEM Vás konečne nájdu ľudia, ktorí Vás na Internete hľadajú. Veľkou výhodou PPC je možnosť zistiť si presný počet prichádzajúcich návštevníkov. A vďaka systémom PPC je možné spočítať tiež návratnosť investícii do reklamy (PPC). PPC tak momentálne patrí k najpoužívanejším formám on-line reklamy.

PPC je formou SEM (search engine marketing - marketing vo vyhľadávačoch)

Rôzne verzie SEM

PPC versus SEO

Určite ste už tiež počuli o SEO, teda o optimalizácii pre internetové vyhľadávače. Pýtáte sa teraz sami seba, aký je medzi SEO a PPC rozdiel? Ciele majú obidve tieto metódy rovnaké. Priviesť Vám čo najviac zákazníkov, zlepšiť Vaše pozície vo vyhľadávačoch a zvýšiť Vaše zisky. Oproti SEO však PPC nevyžaduje žiadne úpravy na Vašich internetových stránkach. Záleží iba na Vás, akú finančnú čiastku ste ochotní či schopní do marketingu vo vyhľadávačoch investovať.

Ponúkame kompletný SEM

Chcete byť úspešní? Investujte do SEM!

Marketing vo vyhľadávačoch k Vám privedie zákazníkov, ktorí hľadajú práve Vás. Nenechajte sa prehovárať a zaobstarajte si reklamu, ktorá sa Vám vyplatí. Ak máte akúkoľvek otázku, kontaktujte nás!

Rýchly e-mail