SeoKings.sk - optimalizácia pre vyhľadávače

Prezrite si našu ponuku služieb.

Internetový marketing

Máte webové stránky či e-shop? A máte tiež toľko návštevníkov, koľko by ste si predstavovali či potrebovali k úspešnému podnikániu? Možno ste už zistili, že len mať internetové stránky jednoducho nestačí. Internet je nekonečný. A v jeho vodách existujú milióny stránok, ktoré sú podobné tým vaším. Ak chcete, aby vás zákazníci našli a nakúpili u vás, musíte na seba patričným spôsobom upozorniť. A od toho je tu internetový marketing.

Internetový marketing v 4 krokoch

  1. Použiteľné a prístupné webové stránky či e-shopy
  2. Analýza - zistenie vhodných kľúčových slov, kontrola prístupnosti i použiteľnosti webových stránok, SEO, validita...
  3. SEO (optimalizácia pre vyhľadávače)
  4. Úpravy na stránke (on page) – copywriting = atraktívne texty pre návštevníkov i vyhľadávače, úprava zdrojového kódu...
  5. Úpravy mimo stránky (off page) - linkbuilding = registrácia, výmena i nákup spätných odkazov)...
  6. Pravidelná propagáciareklama a PR články, PPC kampane

Aby vaše internetové stránky mohli zarábať, musia splniť všetky tieto body. Ak si s niektorým krokom neviete rady, od toho máte nás. Budeme vaša podpora v podnikaní. Pravideľne budeme prichádzať s novými nápadmi, ako zlepšiť vašu propagáciu či ako iným spôsobom prispieť k vášmu rozvoju. Pomôžeme vám zvýšiť návštevnosť a tým pádom tiež zvýšíme vaše obraty. Neveríte? Ale mali by ste, pretože tieto postupy sú overené praxou.

Ako mi internetový marketing pomôže?

Veľké množstvo internetových projektov skončí, pretože nemajú dobre zvládnutý internetový marketing. Kvalitný web a dobrý internetový marketing vám zaistia zviditeľnenie na internete. Máte dve možnosti, ako sa presadiť. Môžete prejsť prirodzenou optimalizáciou pre vyhľadávače, alebo tomu trochu pomôcť a dať o sebe vedieť. V tomto prípade vám najlepšie poslúži bannerová alebo PPC reklama.

Ponúkame Vám tieto služby

Zaistíme Vám

  1. kvalitný web či e-shop
  2. prvé miesta v internetových vyhľadávačoch
  3. vyššiu návštevnosť a väčší obrat
Ešte stále si myslíte, že dostáváte zo svojho webu maximum? Ak máte akékoľvek malé pochybnosti, kontaktujte nás! Zostavíme Vám individuálne rešenie podľa Vašich potrieb, požiadavkov i veľkosti rozpočtu. Neváhejte, pretože konkurencia nikdy nespí!

Rýchly e-mail